Archive for the 'Fajne gry' Category

Gra na dwie osoby

Jest to pierwsza takiego rodzaju gra na naszym seriwsie z fajnymi grami, pierwsza taka gra jeżeli chodzi o grania na dwie osoby, oczywiście mamy nadzieję, że nie będzie to ostatnia gierka. Jednak to będzie zależało wyłącznie od Was jeżeli tylko Wam sięona spodoba to zachęcamy do komentowania gierki. Trochę było o rodzaju gry teraz nareszcie [...]

Gra w trzy jednej linii

Układanie rzecyz w trzy linie to zajęcie praktycznie dla każdego. To wszystko dzięki wyborze odpowiedniego poziomu gry w którym to możemy wybrać ten najłatwiejszy przeznaczony tylko dla dzieci, ponieważ jest dośc prosty oraz kolejne stopnie trudności które są już trochę trudniejsze.

Diamenty online gierka

Przeniesiemy się w wysokie góry gdzie znajdują się duże pokład ciekawych diamnetów, następnie zostają one wydobyte na powierzchnię ziemi gdzie będziemy musieli je usegregować w określony sposób. My to właśnie będziemy musieli dokonać w takiej gierceo online. Sterowanie siętutaj odnywa myszką.

Gra w bejeweled online

Kolejna gierka w wersji online na tym wystarzałowym seriwsie. Gra została zadedkowana dla graczy trochę już straszych, poniważ nie nalezy do takich najprostrzych. W tej gierce układamy klocki czy też inne eleemnty jak diamenty. Wydawać by się mogło że jest to banalne ale musimy trochę się nagłowić jak takie eleemnty poprzestawiać.

Gra w ukryte obiekty

Fani takich gier na pewno się cieszą, że na ten serwis z fajnymi grami trafiła właśnie taka wyśmienita gra jak ta gdzie zostały poukrywane obiekty. Celem Waszym będzie na pewno odszukanie tych obiektów, które znajdują się na obrazku. Niektóre z nich będą tak ukryte, że nie będzie łatwo ich odszukać.

Gra w poszukiwanie złota

Wybierzemy się do pewnej kopalni gdzie czeka już na nas wózek którym pojedziemy torami w dół do kopalni. To właśnie praktycznie na samym jej dnie znajduje się złoto. Jeżeli tylko chcecie je wydobywać to kliknijcie na start w grze. Zbieramy złoto i zbieramy przy tym punkty. Określona ich ilość daje nam awans do następnej rundy [...]